Jäta lindikäsud vahele
Põhisisu juurde
Kiviõli Vene Gümnaasium. Kronoloogiline tabel
 
Aasta
Ajaloost
Klass
Õpilaste arv
Õpetajate arv
Direktor
Lend
Lõpetajate arv
Lõpetajate klassijuhataja
Medalistid
1927
Eraalgkool baraki ruumis: 1-4 klassid
1930
Kool Raudtee tänaval on ühendatud kirikuga.
Aling A. I
1932
Kool muutub riiklikuks: 6- klassiline Kiviõli kool.
Veletskaja A.I
21
(kuueaastane)
Veletskaja A.I.
1933
Kjubar S. F
1936
Rajatud kooli vundament Kiriku tänaval (tänapäeval Keskpuiestee)
1945
Kiviõli Keskkool
Hrebtova I. A.
Kõige vanem on 8. klass
1946
2 kooli ühes hoones: vene keskkool, eesti keskkool
6
138
Levit M.N. Hrebtova I. A.
1948
17
566
1
10
1949
20
634
Osinkin A. A.
2
19
1950
21
566
3
25
Epštein A. F.
1951
18
604
Šmakova V. A.
-
-
1952
16
523
27
Vilkov M. F.
-
-
1953
Aed on rajatud
19
560
27
Jevsejeva
4
13
Epštein A. F.
1 hõbemedal – Murumets Ksenia
1954
18
521
32
Gribanov V. P.
5
13
Titova R. F.
1956
18
517
36
Savvova
7
21
Haimovitš V. G.
1957
20
528
36
Steklova E. P.
8
24
Ulanen T. G.
Epštein G
1958
20
538
34
Gavrikov
9
20
1959
19
573
37
Lezevits
10
29
1960
20
720
34
11
18
1 kuldmedal – Sevruk Z.
1961
24
775
38
12
15
1962
22
734
39
Sorotškin
13
15
Praktikant Manuhhina R.D.
1963
Juurdeehitus.
11 – aastase õppimisele üleminek.
19
644
40
Steklova E. P.
-
Lendu ei olnud
1964
27
915
43
14
9
1965
29
920
39
15
25
Piljatskaja O. G. Uljanova E. V.
1 kuldmedal Klimova N
2 hõbemedalit - Pellja G, Vjatšeslavova
1966
30
1054
49
Matvejev V. N.
16
58
Gluhhova L. M. Ulanen T. G.
1 kuldmedal – Sõrovodko M.
1967
10 – aastase õppimisele üleminek
30
1046
43
17
51
Baltseva L. K. Suslova N. A.
1 kuldmedal – Jotsi J.
2 hõbemedalit – Peus N, Karhu A.
1968
30
1040
44
18
44
Klimtšuk N. B.
Uljanova E. V.
1 kuldmedal – Rutškina L.
1969
29
984
45
19
46
Võsotskaja L. D. Suslova N. A.
1 kuldmedal – Steklova V.
1970
32
1066
45
20
64
Smirnova L. I. Matvejeva I. A.
Gluhova L. M
1 kuldmedal- Kuznetsova A.
1971
32
1044
47
Steklova E. P.
21
51
Titova R.F.
1972
31
1019
49
22
54
Belozjorova C. I. Gluhova L. I.
1 hõbemedal – Barõš K.
1973
31
1010
46
23
52
Suslova N. A. Baltseva L. K.
1974
30
975
43
24
53
Uljanova E. V.
Rumjantseva N. E.
1975
30
962
45
25
56
Haljavina T. G.
Klimtšuk N. B.
1976
30
957
46
26
55
Suhhina R. D.
Lunatšarskaja E. I.
1977
50 - aastase juubeli tähistamine
30
992
43
27
71
Võsotskaja L. D. Belozjorova S. I. Kurašova E. G..
1978
29
957
44
Lipp I. A.
28
68
Klimtšuk N. B. Dronova O. N.
Suslova N. A.
1979
28
973
38
29
57
Kurašova E. G. Rudomjotova G. A.
1980
30
991
40
30
43
Lunatšarskaja E. I.
Ševtšenko D. P.
1981
31
1005
45
31
47
Haljavina T. G.
Kurašova E. G.
1982
32
1057
46
32
42
Klimtšuk N. B.
Suslova N. A.
1983
33
1129
41
33
50
Stüf N. A.
Belozjorova S. I
1 kuldmedal – Javorskaja M.
1984
34
1170
42
Suhhinina R. D.
34
52
Sõromjatnikova
Suhinina R. D.
1985
Kooli uus hoone – Pargi 9
36
1213
41
35
51
Klimtšuk N. B.
Võsotskaja L. D.
1986
37
1259
44
36
42
Mehisto A. V.
Klimtšuk N. B.
1987
38
1264
51
37
49
Tšivkunova V. M.
Makarenkova M. J.
3 hõbemadalit – Aunap L, Makejeva L. Petuhhova A.
1988
44
1411
61
38
57
Maškova M. I. Makuševa J. V.
1989
5 – päevalise töönädalale üleminek. Alates 02.10.89 töötab 6 – aastaste laste kool Metsa tänaval.
45
1317
73
39
48
Maškova M. I.
Makuševa J. V.
1990
47
1413
71
Stolova G. S.
40
43
Klimtšuk N. B. Suslova N. A.
1991
51
1331
68
41
54
Dronova O. N.
Maškova M. I.
6 hõbemadelit – Petuhhova I, Sindetskaja N, Ivanova K, Šumilova J, Ostretsova T, Perevoztšikova I
1992
52
1261
70
42
52
Stüf N. A.
Jefremova V. N.
3 kuldmedalit-
Muravjova O,
Susakova V, Danilova V 6 hõbemedalit –
Popova L, Vojeikina N, Sanko L, Jasjukevitš O, Laadika A, Tšudnov S
1993
37
1064
57
43
45
Rudomjotova G. A.
Belozjorova S. I.
6kuldmedalit – Sirotkin E, Ozernova M, Sajalle N, Sarri L, Jagodova A, Lazutkina V
4 hõbemedalit – Frolova L, Makejeva S, Kõzroljova J, Pudov I.
1994
12 – aastase õppimisele üleminek
35
987
57
Выпуска не было
1995
Presidendi L. Meri vastuvõtul oli Aleksei Kondratjev
35
941
55
44
39
Kondratjev V. M.
Võsotski A. I.
5 hõbemedalit – Jemeljanova J. Kondratjev A, Kurlõkova J, Štefan N, Jakovleva J.
1996
Presidendi L. Meri vastuvõtul oli Jelena Zaitseva
32
892
54
45
42
Kondratjev V. M.
Belozjorova S. I.
7 hõbemedalit – Tšjornaja K, Zaitseva J, Ivanova J. Korobkina K, Polina O, Ogurešnikova O, Dmitrejeva O.
1997
Kaugõppe osakond on avatud. 70- aastase juubeli tähistamine
30
847
56
Stolova G. S.
46
30
Maškova M. I.
1998
27
824
52
47
21
Kondratjev V. M.
1999
28
819
57
48
22
Dronova O. N.
2000
Presidendi L. Meri vastuvõtul oli Dmitri Teperik
27
754
57
49
45
Krjukova I. V.
Stüf N. A.
4 kudmedalit – Teperik D, Zagura N, Dmitrijev D, Lisina O
7 hõbemedalit- Kolomainen A, Petrova A, Tjunni G, Tulina N, Rogova O, Isajeva E, Kozlova J.
2001
25
689
54
50
39
Borodavina N. N.
2 kuldmedalit –Bronnikova O, Sorokina D.
2002
75-aastase juubeli tähistamine
23
666
53
Stolova G. S.
51
52
Danilova L. N.
Ragni J. I.
5 kudmedalit – Kadõrko A, Kukeste A, Müürseppe V, Ulaid k, Zagura N
9 hõbemedalit - Liukonen J, Ladnov P, Metelkina O, Kalinkin D, Kazban G, Silina J, Morozova S, Livak I, Stüf R.
2003
22
601
53
52
51
Ivanova M
Krjukova I. V.
5 kuldmedalit- Gruzdeva M, Glusko P, Orlova V, Stekoltšikova K, Arutjunova A
6 hõbemedalit- Grigorenko V, Toivonen J, Gaškov L, Davõdov D, Vatiska J, Narkiljunaite J.
2004
Presidendi A. Rüütel vastuvõtul oli Marina Panarina
20
539
44
Aleksejev A. N.
53
31
Tšernoussova E. V.
3 kuldmedalit – Felert P, Kärbo A, Panarina M
2 hõbemedalit – Felert V, Sahharova J.
2005
20
496
43
54
29
Ragni J. I.
4 kuldmedalit- Arutjunova T, Boldõgina I, Kuzmina V, Erro K
3 hõbemedalit – Vostokov I, Jakimtšuk A, Gilan O.
2006
Presidendi A. Rüütel vastuvõtul oli Pavel Kudrin
20
457
43
55
40
Kustova A. A.
Nikolajeva G. V.
2 kuldmedalit – Panarin A, Kudrin P
7 hõbemedalit- Felert A, Drozdova O, Murov A, Senkiv O, Senkiv A, Vatiska V.
2007
80 – aastase juubeli tähistamine.
18
407
43
56
22
Ragni J. I.
1 kudmedal- Panarina O
3 hõbemedalit – Surkina J, Livina D,
Tšernoussova V
2008
18
382
43
57
28
Stüf N. A.
1 kudmedal – Glusko D
3 hõbemedalit – Smõslova K, Voznesenskaja A, Felert E.
2009
21 369 43
Aleksejev A. N.
58 23 Kondratjev V. M. 2 kuldmedalit – Lavrenov A, Kudep O.
2010
 
21
349
46
Kuznetsov E.V.
59
17
Danilova L. N.
1 kudmedal- Erro L., 1 hõbemedal Voronuk E.
2011
 
 21
355 
47 
Piirimägi Arne 
60  
 14
 Krjukova I. V.
 Kuld- Marika Kask, Jesenija Tärn. Hõbe- Irina Mähonen, Marija Timšenko, Aljona Redjolkina
​2012 ​21 348​ 49​ ​61 12​ ​Ivanova G. A. Kuld - Anna Pjasta​
​2013 ​21 344​ 43​ ​62 ​26 Danilova L. N. ​Kuld- Dmitri Birjukov. Hõbe- Jekaterina Belozjorova, Jekaterina Trofimova, Kristina Ivanova
​2014 ​Alates 01.09.2013 Kiviõli Vene Kool ​19 297​ 36​ ​63 ​32 ​Kurmakaeva N., Bondarenko I.